Je to pravda ?

Že bohatým se stává ten, který okrádá stát rychleji, než stát jeho ?!

Nejlepší odpověď
Drap

Asi ne ve 100%, a jako jisté pravidlo to lze chápat.

Další odpovědi
zzzzz

Bohužel ☹ Stát ale krade tak rychle, že je velmi těžké jej předběhnout ☹

Hamon

Nejvice bohaty je ten, kdo nejmene potrebuje. Proc bych mel okradat stat, kdyz me ma prace slusne zivi, zbyva mi na konicky a jeste neco usetrim? Citim se bohaty, protoze mam to, co chci (pokud se to da koupit), pritom se snazim dodrzovat vsechny zakony.

Nuk nuk

Znám lidi, kteří zbohatli jen díky své poctivé práci. Myslím opravdu poctivé. Ovšem ano, často to je, jak říká ono úsloví.