Je to pravda ?

Qui vitia odit, homines odit ?!

„Kdo nenávidí chyby, nenávidí lidi ?!

Nejlepší odpověď
Hohny

Nikdo není dokonalý, takže se to dá považovat za pravdu. Ale není chyba jako chyba :)

Další odpovědi
Damiana

Jelikož chybovat je lidské, tak asi ano.

Andělé

Lidé své chyby neumí vidět,proto se jim promítají skrze ostatní,aby si je sami uvědomili. Chyby druhých se týkají i nás,je to naše nastavené zrcadlo,abychom odhalili své nitro. V druhých vidíme sami sebe – ať už v negativním, tak v pozitivním.
Kdo nemá lidi rád,nemá rád sám sebe-své chyby…