Rokio

Je to povolené, nebo je to porušení školního řádu?

Může mi ruce na stole, ale přitom mít nohy ve vzduchu. Tohle dokážu, ale neudělám klasickou stojku. Ruce dám pod kolena a nohy do stran.

Odpovědi
Rafaelo111

Zapomněl jsi uvést o jakou školu se jedná – zda o základní nebo střední
Co je dneska porušení školního řádu? Vzhledem tomu, co se ve školství v současnosti děje, nedivil bych se, kdyby se provozovaly kdejaké praktiky.

Drap

Jak to můžeme tušit. Nikdo z nás nezná školní řád tvé školy. Předpokládám však, že takovéto akrobacie v učivu zahrnuté nejsou.