fortin

Je to pedant?

Nedá mě to abych se zeptal cizích lidí. Kamarádovi mám z plechu vystřihnout kolečko „goba“ do skenu. K tomu dodal že „nůžky na plech musí doléhat až ke špičce, protože ty moje nůžky jsou pochybné kvality.“ Odpověděl jsem mu že je dokonalý. Pak mě napadlo že je pedant. Přidáváte také v masně prodavačce k tomu co chcete „musíte mít ale ostrý nůž“?

Nejlepší odpověď
bond73

Nyni, vyslovim pouze svuj nazor ano.Pokud by me takto,i muj dobry kamarad jizlive upozornil,povedel bych mu,aby si to nechal udelat u odbornika a uz, by jsem se tim nijak nezabyval.Prijde mi,ze vas to trapi,jelikoz sam asi dobre vite,ze by jste to kolecko, vystrihl suprove,ale, on vas i presto, musel alespon malym zpusobem/dle meho soud/ponizit.Dom­nivam se,ze si zaslouzite vic a proto, by vas kamarad, mel mit k vam osobne respekt,rozhod­nuti,jak s tim nalozite,jiz ponecham na vas.

Další odpovědi
Michal

Není pedant,něco jiného vyřezat kolečko do skenu a něco jiného uříznout flák masa.

afro.minerva

Je jedno, jestli mu řeknete, že je pedant. Jestli si myslí, že jsou vaše nůžky na plech pochybné kvality, tak ať mu to udělá někdo kdo nůžky pochybné kvality nemá. A taky když bude do budoucna chtít něco jiného, tak by se přece mohlo stát, že máte pochybné kvality i cokoli jiného… Taže bych pro něj už nic nedělala. Tohle není pednat. Tohle je nevděčný člověk. Odhaduji, že mu to děláte zadarmo, když je to kamarád. Tak ať si to nechá udělat za úplatu od někoho, kdo má k tomuto účelu méně pochybné nůžky.

panenka

pedant je přehnaně přesný malicherný člověk,puntičkář