mikee.nikee

Je to opravdu zdarma ?

http://ppk.chip­.cz/cs/zdarma/

Nejlepší odpověď
beer

Pokud máš na mysli časopis, tak ano, jedno číslo ti pošlou zdarma, další si musíš objednat a již platit.
Pokud se ti jedná o ta CD, tak jsou uložena uvnitř časopisů, navíc za ně neplatíš.
zkušenost

Další odpovědi
Sarrow

Děkuju, budu mít co číst :)

led

Cena časopisu (zaujímavého) je včetne vloženého CD
Titulky článkov slúžia na upútanie čitateľa, treba čítať celý inzerát:
„… Otestujte nyní bezplatně časopis Počítač pro každého!
Vyplňte níže uvedený formulář, a my vám zašleme zkušební výtisk zdarma!“