Je to nutné? !

Je to nutné,že když se zavařují masné výrobky do sklenic ,aby víčko mělo červenou gumičku a zelenina(ovoce) bí­lou?

Nejlepší odpověď
Drap

Nutné to neni, ale červené gumičky mají údajně trochu odlišné složení gumy, měly by být odolnější. Masné věci se zpravidla zavařují déle.

Další odpovědi
hanulka11

u masa je lepší červenou ale nejlepší jsou šroubovací víčka
u zeleniny je to fuk jaká barva gumičky ale také preferuji šroubovací

david22

není to nutné

anonym

david22,zdůvodni to!

david22

to jsem jen tak plácnul, neumím to zdůvodnit :)

anonym

Za upřimnost – paleček!