Je to normální? Vlastním dual MT. Obě simkarty od stejného operátora, ale každá má jiný stupeň signálu!

Nejlepší odpověď
Bedy

Toto dělá řada Dual-SIM telefonů kvůli úspoře baterie.
Dual-SIM telefony levnějších asijských značek dokonce umožňují mít v pohotovostním režimu pouze SIM1, na SIM2 se musíte ručně přepnout, čímž se vypne SIM1.

Další odpovědi
Questman

Jedna z nich si toho signálu prostě vezme víc, je to to samé, jako kdybys měl vedle sebe dvě stejné radiové antény, taky se budou navzájem vyrušovat.