misus

je to normální mít strach z budoucnosti?

mám strach z budoucnosti, bojím se že vyrostu, ale já nechcu být dospělá, bojím se jít kvuli tomu na střední… nejradši bych si přála konec světa 2012.......... někdy chci umřít kvuli tomu že si vubec nevěřím, ja nechci byt dospěla......­............ sem blba nebo co je to normalní mit strach s takových věcí?

Odpovědi
Drap

Uplně normální to eni, ale nic si z toho nedělej. To přejde. Snaž se najít si nějaké hoby, něco co by tě bavilo a dívej se na budoucnost pozitivně. Může ti přinést spoustu radostí, zážitků, nových lidí a vše po čem toužíš.

hanulka11

není to normální -měla bys navštívit psychologickou poradnu a tam se vypovídat a svěřit se svými pocity – naučit se myslet pozitivně , brát život tak jak přichází se vším co denně přinese a získat sebevědomí, které ti stále chybí

arygnoc

ide to s vekom.
Neskôr sa budeš báť, že keď ti bude 20, že budeš stará,
keď budeš sama, že sa nevydáš, potom príde strach o deti, z vrások, z dôchodku …

asi je to normálne, i keď prehnaný strach už svedčí o patológii javu.
To prejde, neboj.

terry

Mohla bys napsa, čeho KONKRÉTNĚ se bojíš.
PROČ se bojíš, že vyrosteš?
PROČ se bojíš jít na střední?
PROČ si přeješ konec světa??? Co ostatní lidi???

s7txxx

budoucnost je nejistá ,vždycky je čeho se bát