Je to normální jev požadovat příplatky 50 % za ubytování ve svátky, pokud padnou v týdenním ubytování?

Chci si objednat týdenní pobyt v období od 2. do 9. července, jsou dva svátky a požadují za tyto dny příplatek 50%! Je to možné?

Odpovědi
Drap

Ano, je to možné. Ceny jsou smluvní a ty jako zákazník přistupuješ na cenu objednávkou. Pokud se ti to nelíbí, můžeš se ubytovat jinde.
Osobně se mi takové posouvání a měnění cen nelíbí, ale to je asi tak všechno, co s tím mohu dělat. Taková je dnešní realita.

anonym

možné je dnes všechno. zrovna mám také naplánovanou dovolenou na toto období, ale ještě nevím kam vyrazím, ale jistě to bude se stanem a kolem, tak příplatek neočekávám.

karfigol

No, možné to je. nejlepší je vybírat ubytování na místech, kde mají pevné ceny. Mě se nejvíce osvědčily menší penziony a chaty, kde mají přátelský a vstřícný přístup. Dobrá je třeba chalupa u Veselí nad Lužnicí http://www.ji­hoceskachalupa­.cz/ Každoročně si tam rezervuji pobyt a vždy za předem dané ceny