Je to normální jev, co se týká převodovky v autě?

Všiml jsem si, že při jízdě, když přidám nebo uberu plyn, řadící páka se mírně pohne dopředu nebo dozadu. U žádných aut, co jsem měl, se to nestávalo, ale u Nissana ano.

Nejlepší odpověď
Drap

Neni to nic nezvyklého. Stává se to občas u různých značek.

Další odpovědi
Emefej

Mě se to stává s anténou. když prudce akceleruji, ohýbá se dozadu. Asi je to normální.

gecco

Může být, motor se při přidání plynu hýbe, na něj je připojená převodovka a táhly se pohyb přenáší i na šaltpáku…
😉

anonym

Emefej, myslel jsem si, že jsem jenom já vtipnej a blbej, ale v tom druhém jsi mne předběhnul.

anonym

Já,když přidám,tak se nahejbám celej i s řadičkou.

Emefej

Zklamal jsi mě. Myslel jsem, že máš větší smysl pro humor.

anonym

Já zklamu více lidí než jen tebe.

cochee

No vidíš a přitom jsi mu dal palec. Mi to taky udělal ten chlap, co si říká pumík a vydává se za nezletilou holku. Napřed mi dá palec a hned na druhou mi píše nevrle do diskuze a sprostě do PM 😁

anonym

JÁ TO UDĚLAL OBRÁCENĚ.