IvkaxD

Je to normální?Je mi 14 a pořád si hraju s plyšákama…O.0

Jsem na plyšácích závilá a když je dám pryč je mi nějak divně O.o
Doplňuji:
No hraju si s nima ták že je objímám a nebo že si vezmu do ruky plyšáka a a ještě jednoho plyšáka a jakože jsou spolu a dělám že s polu mluví O.o

Nejlepší odpověď
quentos

no a co, já mám dva v posteli i v devětadvaceti… ;{)>

Další odpovědi
M.

Teď záleží na tom, jak si hraješ…

Je to sice neobvyklý, ale nezdá se mi to nějak zlé.

Drap

Nic si z toho nedělej. Třeba ti to vydrží do třiceti.

SimakPida

U kluků by mi to přišlo divný,ale u holek ani ne.S tim hranim bych to zase tak nepřeháněl…

anonym

Plyšáci na mazlení určitě neškodí. Znám jednoho pána v letech, co má na spaní žabáka (a je náramně spokojený, když večer zalehne a má ho na polštáři).
Jenom se zamysli, zda třeba nemáš problém s komunikací s jinými lidmi. Kdybys zjistila, že raději si povídáš s plyšáky než s kamarády, tak by to už v pořádku nebylo. Potom by bylo dobré zjistit příčinu a popovídat si nejraději s psychologem.
Jinak se za to ale vůbec nestyď. Já ve 14 „šila šatečky na panenky“ jako zjednaná a teprve tehdy jsem tomu skutečně přišla na chuť. Škoda je, že se většinou ze všech hezkých věcí a zálib vyroste. Tak si to užívej. No a mimochodem – ti dnešní plyšáčci jsou hebčí a mazlivější a v daleko pestřejší nabídce, než jak je zažila má generace (to byli jenom plyšoví medvědi, ale také byli úžasní).

anonym

Mně je třicet jedna let a také si ještě pořád hraji s plyšáky, takže bych řekla, že jsme obě normální.

huxa

M.-vlastní zkušenost nějaké jiné hrátky s plyšáky? ;)