Je to normální co s tim mám dělat?

Ahoj.Mám takový problém.Doposud mi stačilo "dělat se" vybrátorem.Ale pak jsem si našla přítele, a s tím jsem pochopila, že s živým je to uplně něco o moc lepšího a vzrušujícího.Poté jsme se rozešli a mě začalo docházet, že jsem asik nějaká závislá na sexu s někým, jelikož mi to začalo celkem docela dost chybět.Návrhů jsem neměla nikdy málo, nechci aby to vypadalo moc egoisticky, ale nejsem škaredá, takže kluci mě oslovujou celkem dosti často.Vždycky mi to zvedalo sebevědomí, ale nikdy když jsem měla přítele, bych se z nikým nespustila, ale teť, jak jsme se rozešli, a mě chybí sex, tak začínám brát skoro každý druhý návrh.Mno prostě za ani né měsíc jsem vystřídala 3 kluky a to mi na holku příjde jako celkem-děvka.Jenže proč když kluk zmákne za noc 10 holek tak je to borec a když holka za noc 10 kluků tak je to děvka?Nikdo o tom neví, že je takhle střídám, ale já z toho nemám nějak moc extra pocit, protože to už i jim musí přijít, že se chovám jako šlapka, když mě ani nemusí nijak extra "získávat, nebo dobývat či ukecávat" a že prostě "jdu" sama od sebe dobrovolně.Co myslíte, mám tak pokračovat(samozřejmě používám povětšinou kondomy takže mě o pohlavních nemocech nepoučujte ;-)) a nebo to mám stopnout a raději nespat s nikým(jelikož každý z nich na mě jednotlivě nemá čas, byly to jenom úlety)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zajdi za psychologem

Další odpovědi:

Bronzový

Tak se potřebuješ někde "vybít", no, to má v určitém věku každej... Víš co, já bych kolikrát taky nejradši šupajdila svádět chlapy a pak si užívat, ale jelikož si vždycky ke každému vypěstuju nějakou citovou vazbu, tak to u mě nefunguje a po takovýchhle jednorázovkách mi bylo vždycky na nic... Dlouho mi trvalo, než jsem se s tím vyrovnala - zpravidla 2 měsíce, doprovázené depresemi, přemíláním, vzpomínáním, iluzemi... Každej na to není stavěnej. Právě teď mám taky možnost se "vyřádit", ale nechci, protože mi to zakazuje moje ČEST, a zároveň vím, jak bych se potom zase cítila. A ten druhý to moc dobře ví a asi to moc nechápe... ale věřím tomu, že je v duchu rád, že nejsem nějaká rozhoďnožka.
A stáhni si "Deník nymfomanky", myslím, že by se ti to mohlo fakt hodně líbit...

Zlatý

Pravdu máš v pohledu společnosti - muž je borec atd.
Ale obávám se, že se vzdaluješ cíli najít si trvalejšího partnera. To střídání klukům vyhovuje - nemusí se vázat a riziko nese žena.
Již jsem několikrát slyšel, že právě antikoncepce zbavila žen "obchodu se sexem". Jinými slovy - muž nemusí pro svoji touhu ženu tolik dobývat, protože se k němu dostane poměrně rychle, když ne u jedné, tak za chvilku u druhé. Ženy tak ztrácejí určité postavení proti mužům - dřív než dostali, museli se snažit.
To střídání zřejmě vadí víc tobě, než klukům - otázka je, že se pohybuješ v určitém okruhu lidí, takže si to o tobě kluci brzy řeknou, že stačí říci a dostanou.
Nicméně - žena má stejnou potřeby sexu jako muž. Tak jak dál pokračovat moc radit nebudu. Ale třeba to zkus jako ta srnka co jí honí srnec. ještě dvě kolečka, aby si neřekl, že jsem lehká holka.

Bronzový

nejsi zvíře,aby jsi seridila touhami sveho tela.zacni pestovat sebeovladani,jakmili mas myslenku na sex,okamzite ji zavrhni,zamestnej se v mysli necim budujicim.tohle tve jednani,je devastujici pro tvou osobnost.ztratis ji,jestlize otupis a budes se dal ridit pudy sveho tela.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 627
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.