Avatar uživatele
yuki chan

Je to normální? A je to fakt hrozný co s tím mám dělat?

na př:kamarádka řekne ahoj a mě se hned potom co to řekne v myšlenkách vidim jak mi řekne ahoj ale vytáhne pistol a zabije mě co s tím mám dělat?
Doplňuji:
a pak se to furt opakuje a bolí mě z toho hlava

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4383 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jít na psychiatrii. Normální to není.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

a teď asi vím, že jsi to Ty yukí nemysli na to a jdi za zoyulkou a máš to vyřešeno hlava Tě bolet už nebude..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
AndreiRanger

Ty už ty akční hry nehraj a s psychiatrií souhlasím – nemyslím to zle, ale může to být i příznak nějakého poruchy například po úrazu hlavy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Myslím, že by to vyřešil banán na tvou IP adresu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Nic nedelej,jen si rekni ze se ti to zda ze trochu blaznis a pust to z hlavy.ale kdyby ti to porad v hlave strasilo dal tak fakt jedine psychiatra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

A má na tu pistoli zbrojní pas?
Asi ne. Tak bych se toho zas tak nebál. A tak si řekni, nemá zbrojní pas, neumí střílet, netrefí se. A potom půjdem spolu na zmrzku.
A když už ji v tvých představách vytáhne, tak ji pošly (taky v představách) aby desinfikovala náboje, protože nechceš, aby do střelné rány zanesla infekci.
Jinak zkus si zavzpomínat, zda jsi neviděla nějaký film, neslyšela nějaký příběh, který se vv představě vrací. Zkus nemyslet na to, řekni si, že je ta představa blbost. A nebo jí to řekni. Uvidíš, že se tomu obě spolu dost nařehtáte co se dokáže hlava vymyslet. A uvidíš. Třeba je to jen reakce na nějaký podnět. Ale jinak kdyby to bylo ještě několik dní – k lékaři

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek