Pokročilý

Je to normální...?

Je normální když si moje nejlepší kamarádka povídá sama se sebou?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

A Vy si sama se sebou nikdy v životě nepovídáte? Já si třeba kolikrát sama se sebou pokecám líp než s kýmkoliv jiným :-)...nikdo jiný mi tak dobře nerozumí...

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud se navenek jako někdo jiný i nechová - tzn. nemění osobnosti, nic tak zvláštního by to nebylo. Je také důležité kdy to dělá. Když jste spolu? Možná je naštvaná a říká nahlas věci jakoby sama sobě - které si ti netroufá říct přímo do očí. Dělá to v partě? Možná jen z legrace, vypráví nějakou historku i ve druhé osobě - proč ne? Dělá to o samotě, když si je jistá, že ji nikdo nevidí a tys jí u toho náhodou viděla? Je důležité o čem si se sebou povídá a jak se u toho chová. Některé formy schizofrenie se projevují právě v mladším věku (o který tu předpokládám běží). Pokud by si následně začala ubližovat, uzavírala by se do sebe a výrazně by se měnilo její chování, je to varovný signál, ale nechci strašit psychickou nemocí!
Sázím na to, že se jen v zrcadle obyčejně "řeší".

Pokročilý

Podle mě ano,jestli Vás tím tedy nějak neobtěžuje.

Pokročilý

Ano, je to normál... - Né, není, nikdo to přece nedělá ! - Hele, když říkám, že je, tak ... - Ale není, a neskákej mi do ř... - Tak se domluvíme, jo ? - Na to ti kašlu, tady odpovídám já - S tebou se fakt nedá vydržet...

Pokud si povídá lépe než takhle (↑↑) a je sama k sobě slušná, tak ... proč ne ? :-)

Ano je to normalni
ale pouze v urcite mire

Stříbrný

Když něco dělám dlouho sám v dílně,nebo jedu daleko sám na kole,taky si povídám,nebo si zpívám:-)Doma si povídám s pejskama.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.