Kaxx

Je to normální…?

Je normální když si moje nejlepší kamarádka povídá sama se sebou?

Nejlepší odpověď
Makina

A Vy si sama se sebou nikdy v životě nepovídáte? Já si třeba kolikrát sama se sebou pokecám líp než s kýmkoliv jiným 🙂…nikdo jiný mi tak dobře nerozumí…

Další odpovědi
Damiana

Pokud se navenek jako někdo jiný i nechová – tzn. nemění osobnosti, nic tak zvláštního by to nebylo. Je také důležité kdy to dělá. Když jste spolu? Možná je naštvaná a říká nahlas věci jakoby sama sobě – které si ti netroufá říct přímo do očí. Dělá to v partě? Možná jen z legrace, vypráví nějakou historku i ve druhé osobě – proč ne? Dělá to o samotě, když si je jistá, že ji nikdo nevidí a tys jí u toho náhodou viděla? Je důležité o čem si se sebou povídá a jak se u toho chová. Některé formy schizofrenie se projevují právě v mladším věku (o který tu předpokládám běží). Pokud by si následně začala ubližovat, uzavírala by se do sebe a výrazně by se měnilo její chování, je to varovný signál, ale nechci strašit psychickou nemocí!
Sázím na to, že se jen v zrcadle obyčejně „řeší“.

krum

Podle mě ano,jestli Vás tím tedy nějak neobtěžuje.

SeptikB

Ano, je to normál… – Né, není, nikdo to přece nedělá ! – Hele, když říkám, že je, tak … – Ale není, a neskákej mi do ř… – Tak se domluvíme, jo ? – Na to ti kašlu, tady odpovídám já – S tebou se fakt nedá vydržet…

Pokud si povídá lépe než takhle (↑↑) a je sama k sobě slušná, tak … proč ne ? 🙂

Pepelupe

Ano je to normalni
ale pouze v urcite mire

Rocker

Když něco dělám dlouho sám v dílně,nebo jedu daleko sám na kole,taky si povídám,nebo si zpívám:-)Doma si povídám s pejskama.