Miroslavst

Je to normální?

Zajímalo by mě, jestli je normální, že se mi líbí spíš mladší ženy než ženy ve stejné věkové kategorii jako jsem já.
Je to normální nebo jsem nemocný, když mi příjde, že ženy v mém věku jsou staré?
Nechci se nikoho dotknout, ale příjde mi to tak. Samozřejmě, jako každý chlap se otočím třeba i za 50 letou v minisukni, pokud jí to sluší. Taky nechci říct, že bych koukal jen po mladých holkách-to ne!

Nejlepší odpověď
Gorouš

Tohle je zcela normální, který chlap ve vašem věku se nepodívá na mladou hezkou a perspektivní slečnu? Spíš jste zcela zdráv.

Další odpovědi
panenka

V žádném případě Miroslave nemocný nejsi je to normalní.

FOG

Asi jo,ja si dal inzerat a ozvaly se vetsinou zeny meho veku,ci starsi a az na vyjimky me nic k nim nepritahovalo.
Asi je to u muzu stejne.Kdyz si vzpomenu na skolu,tak my jsme chteli asi vetsinou kamaradit se starsimy spoluzaky a chodit s mladsimi ,ne se spoluzackami.