Lgee

Je normální, že mi na Facebook začali dávat vulgární anime příspěvky?

Sám tam like mám a teď tam začali dávat vulgární anime příspěvky…
https://m.face­book.com/Milu­ji-Zábavu-4121260921781­55/?ref=bookmar­ks
Díval ses na to? Není to nic extra hrozného, určitě je to milionkrát lepší než gay fotky.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Adamos00

Ano

Já bych řekl že to je normální není to nic tak hrozného prostě se někomu líbí jenom kreslený no.. ale určitě je to 1000× lepší než nějaké gay fotky. :D

Roman71

Ano

Jak jednou jistý uživatel zmíněné sociální sítě poznamenal:

„Kdo leze na hnůj, musí počítat se smradem.“

..a měl pravdu :)

Usoman

Ano

Pro heterosexuály, ano. :)

Kepler

Ne

Zdá se, že skoro vše je normální, mimo tebe.