Avatar uživatele
Baromut

Je to normální?

Přišlo by vám divné, kdyby váš přítel/přítelkyně měl/a účet na seznamce (konkrétně lide.cz) a odmítal/a si ho zrušit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3526 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne…
Přítelkyně má mou důvěru a může si dělat co chce…
😉
Nejsem si ale jist, zda bych za přítelkyni přijal holku, která má účet na netové seznamce (a je jedno, zda na lide.cz nebo jiné).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

ne …at si virtualne uzije dle libosti …urcite bych s tim netrapil …
Doplňuji:
posli odkaz nebo aspon nick …My ti ji s mowlou proklepnem …:D

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Lidé.cz nejsou klasická seznamka
a nechápu, co by mělo komu vadit
na e-mailu od Seznamu
(e-mail je s účtem propojen automaticky).

Ale vím, co by mi vadilo mnohem víc:
netolerantnost a pokusy mne omezovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Předně – účet na lide.cz mám i já, protože mám e-mailový účet na seznam.cz a ono je to provázané.
Jak se říká: je jedno, kde si vytvoříš chuť k jídlu, jen když jíš doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vadilo by mi to, není to sice seznamka, ale prostě by mi to vadilo, zvlášť kdyby tam měl odvážnější fotky, tam se kdekdo moc rád vystavuje, a kdyby tam visel pořád, no tak to by mi vadilo teda hodně, asi bych ho nakopala do řiti a bylo by to vyřešený 😁 Už jsem to tak jednou udělala, když tam jednou visel celý večer, přišla jsem k němu, rozklikla ty konverzace a bylo mi to jasný hned, takže už ten večer chlapeček hajal u své maminky, vykopla jsem ho.
Takže prostě vadilo, kdo je zadaný, nepotřebuje šmejdit jinde a když jo, je někde chyba, možná i ve mě, ale to neřeším, já vždy říkám "nedělej si násilí, jestli se ti něco jen trochu nelíbí, diskutujme o tom, anebo rovnou běž.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek