VendettaCZ

Je to normální ?:)

Nevim jak začít . Mám určité dilema s jednou slečnou . Začalo to asi rok zpátky. Pekna,inteligentni a normální . Byli jsme spolu na tom 1 rande-vouz a k ničemu nedoslo. Nesnažil jsem se prostě neměl jsem nejlehčí období . Půl roku jsme se sobě cíleně vyhýbali ,ale nedávno jsme se potkali. Omluvil jsem se dané slečně a nějak mě to netizilo a vykašlal jsem se na to . Jenomže jsem ji potkal po 2. a to jsme si už popovídali a vyměnili fb (její tel jsem už měl ..) Nedávno mě napadlo ,že tentokrát bych to mohl zkusit ještě jednou… No ,ale nevím rád bych s ni zase někam šel ,ale mám asi strach ..nevím..žije v totalne jiném světě než já . Jak se zbavit takového toho strachu z odmítnuti ?
A řeči typu ,ze jsem zoufalý vůl prosím ne ! To vím i bez Vás :D díky
Doplňuji:
Překvapit čím ?:) I kdyby tak to aspoň zkusím :'D a ne nena*eru ..Narazís na můj názor o smrti :) ? Moc mě nestvou lidi u monitoru :)

Nejlepší odpověď
iceT

1.na prvním rande by snad ani k ničemu dojít nemělo,maximálně k puse na rozloučenou,ale rozumím tomu,že je jiná doba
2.vyhýbali jste se sobě,ale neuvádíš proč,každý má snad nárok na to nemít někdy svůj den a omluva byla na místě i kdyby se nic nestalo
3.píšeš,že je normální,ale na druhou stranu,že žije v jiném světe než ty,no tomu nerozumím,ale nevadí
4.pokud se chceš pokusit o další rande,tak směle do toho,pokud nemá nikoho jiného.stačí se jen zeptat"Půjdeš se mnou ven?"pokud řekne ne,neví o co přichází,pokud řekne ano,tak se domluvte,však ona ti hlavu neurve

Další odpovědi
Coliffe

Určitě se nebát. Událost se stala před časem, teď může být všechno jinak. Zkuste něco, co by ji mohlo překvapit, ale v dobrém

zjentek

už teď je jasné, že si s tebou hraje. Tak jestli nejsi hračka, tak se na ni vys..r ještě dřív, než se nas..eš na mě :o
Doplňuji:
nee ..není to normální

ke4n

1.co se jí omlouváš, tys jí něco udělal?
2.tak ji vem třeba na fotbal, když nepude tak holt nemá ráda fotbal..divnější by bylo kdyby šla