Je to normální?

Mám takovou zvláštní libůstku.jsem zcela normální,zdravý muž.nicméně mám skutečně silný fetiš na dámské močení.Vzrušuje mě,když holky syčí, což je zvuk,který vydávají,když se jim chce hodně na malou:taky rád utírám pipinku.Již sem to dělal mockrát a je to vzrušující a hodně.Tedy pro mě.Je to normální? Když sme byl mladší,chodil sem na dámské wc to posouchat.nyní již ne.jinak žádnou jinou úchylku nemám.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

100 lidí, 100 chutí. Pokud tím nikoho neobtěžuješ, proč ne.

Další odpovědi:

Zlatý

Já to nedělám, což znamená že je to normální. Na záchod můžeš koupit dětskou chůvičku.
-----------

Chvilka poezie:
Má drahá ta to roztočí,
vždycky když mě pomočí,
vždycky když to zasyčí,
tak to se mnou zacvičí.

(úryvek z básně Má drahá - Karel Jaromír Erben)

se sexuálními úchylkami se nic nedá dělat. Gratulujte si, že nemáte nějakou úchylku závažnější a Vašemu okolí nebezpečnější. Já jsem gay a jednu dobu mě vzrušovalo, když jsem slyšel, jak muži močí do pisoárů nebo do záchodových mís. Jestli vás to uklidní, že každej máme něco. No a přešlo mě to. Časem se mohou objevit i jiné úchylky. Berte to s nadhledem a zasmějte se tomu. Nemá smysl se kvůli tomu věšet nebo trápit. Otázka zněla: Je to normální? Odpověď je, že ne. Opravdu "normální" není nikdo, v něčem každý vybočujeme.

Bronzový

Močení tkz. piss je v denšní době docela rozšířený...Znám hodně lidí co je močení vzrušuje.Zajdi na internet a najdeš tolik videí že tomu nebudeš ani věřit :)

Diskuze k otázce

anonym

to zjentek: proč jste tak agresivní?

Tomson

ne,ne,neobtěžuju,jen moje bývalá mě naučila na utírání pipky a hezky syčela.A já to prostě od té doby musím mít. Jinak to asi nebude aktuální,ale díval jsme se,že jsi hledala anglické výrazy na "mateřský jazyk" a "pásová výroba. jakožto překladatel a tlomočník ti mohu s klidným svědomím napsat, že je to MOTHER TONGUE (vše ostatní kromě mateřského jazyka je LANGUAGE, TONGUE je i ten jazyk v ústech), a ASSEMBLY-LINE PRODUCTION je pásovka. NATIVE LANGUAGE se nepoužívá,lze použít NATIVE SPEAKER jako rodilý mluvčí.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.