everest

Je to normální?

Jak vyřešit situaci kdy kamarád lže,já vím že lže,on ví že vím že lže a ostatní v kolektivu to ví taky že lže,ale nikdo s tím nic nedělá.díky
Doplňuji:
jenže já tu pravdu vím

Nejlepší odpověď
Pájo

Pryč od nich. A ten, co o něm mluvíš, jako o kamarádovi… není tvůj kamarád.

Další odpovědi
zzzzz

Někteří lidé to lhaní mají snad v povaze, zcela jistě i on ví, že všichni o jeho lhaní víte, ale prostě mu to tak víc vyhovuje. Může to být způsobeno mindrákem, nebo jeho sociálním postavením, kdy se snaží lhaním udělat ze sebe něco lepšího. Ale může to být i výchovou, pokud se v jeho rodině lže běžně, pak mu to nepřipadá nevhodné. Je třeba přijít na důvod proč lže, a až pak se to dá řešit.

Damiana

Když všichni všechno vědí, tak o nic nejde ne? Jen se podle toho k němu musíte vśuchni chovat. Btw – kamarádi si nelžou, takže je to jen lhář a hotovo.

briketka10

jedině mindrák, mám takovou „přítelkyni“ a
nemám potřebu se s ní scházet je hlučná
lže ani neví co kde říká, bere si věty od někoho
jiného za své, je to taková „sedmilhářka“
nevím co vede takové lidi ke lhaní, jestli měli
špatné dětství, nebo si léčí své ego :O

manon

Normální? Asi to „normální“ bohužel je, protože s tím máme každý své zkušenosti…
Asi to není ten správný kamarád…hledej lep­ší.

huxa

řekni mu, aby řekl pravdu

venkovan

Takže všichni víte, kde je pravda.