BANAN93

Je to nemorální od muže, nebo od ženy ?

Nedávno mi jedna dívka říkala svůj zážitek jak se na jedné párty (kde byl alkohol zaplacen již ve vstupném)jí pokusil někdo pozvat na skleničku a ona to vyprávěla s takovým opovržením a ostatní holky jí přitakávaly :D Bylo mi z toho zle :D

Podle mě přece nejde o to ,že za ten blbej drink nevyplázne chlap peníze, ale že se seznámí, asi měl říct – „Jé oni tu mají alkohol zdarma, tak tady máte 500Kč a pojďte chvíli pokecat na bar“ … všichni už maj asi v očích dolary????

Nejlepší odpověď
badisko

hold padl na blbku to se stava a kamaradky nechtely vypadat blbe tak se pridaly…no co uz tak to byva…
Doplňuji:
a ty v tom pripade taky…obklopujes se zajimavyma lidma bych se od ni velice rychle vzdalil…teda pokud byla peka tak az rano…samozdrejme..

Další odpovědi
helcaify1

Souhlasím s odpovědí badiska. Od chlapa je hezké pozvat slečnu na skleničku (pokud to není za účelem sex a nazdar), i když je placený ve vstupném. Slečna byla nejspíš hloupá a kamarádky také. Ruce dál od takových :)

venkovan

První chyba je chodit někam na akci, kde alkohol je zahrnut do vstupného.
Tam bych se nějakou trvalou partnerku ani nesnažil hledat – maximálně ta těch 8 vteřin a dost.
No a to opovržení děvčat – kdo ví, kdo se jí pokusil pozvat. Možná, že již to oslovení pro ni bylo nepříjemné, odporné. Skoro bych tipl slizoun.