Mirdas

Je podle vás soudruh Ransdorf ten nejlepší, koho mohli komunisté ze svých řad nominovat na europoslance?

Je podle vás soudruh Ransdorf to nejlepší, co komunisté mohli nominovat na europoslance ze svých řad?

Nejlepší odpověď
dudu

Moje matka by už při letmém pohledu na něj určitě poznamenala „Pán Bůh šelmy znamená“.

Další odpovědi
jmhad

Ve své době byl.Jenže demence se nevyhne ani europoslanci či politikovi byť má šlechtický titul

anonym

Je to jejich vizitka.
Pán ale za to nemůže jak vypadá.
Já když ho vidím,tak se mi otvírá kudla v kapse.
Tady je to krásně vidět.Mají viset,tyhle jelita ,jak říká pán na necenzurovaném videu.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0EZI7hWlE­uA