Je to nějaký přírodní úkaz?

Otevřu balkon a jelikož je venku krásně bílo (zasněženo), tak mě zaujal celkový žlutý svit. Nikdy jsem to neviděl, jako by se pouliční světla odrážela od husté oblohy ze které se sype sníh. Je lehce po 20 hodině, místo Praha. Nejsem pod vlivem drog, tak jak si mám tento úkaz vysvětlit?

Nejlepší odpověď
gecco

Ano, je to přesně, jak pises – pouliční osvětlení se odráží od nízkých mračen a padajícího sněhu…
Vidím to také, také Praha…
😉

Další odpovědi
Patti

Nezdá se ti to nebo nepleteš si to s něčím? Možná akorát prosvítá Měsíc, který má v tuto roční dobu tendenci svítit žlutě. Nebo se světlo lamp odráží od padajících vloček.