Je to nějaká úchylka ?!

V práci, na mužském WC, se v kabince občas objeví rozmotaná (nepoužita) role žlutého toaletního papíru (fasujeme bílý nebo šedý), kterou je obložená nádobka, v rozích, okolo mušle, prostě různě rozházený papír.
Co si o tom myslet ?!

Nejlepší odpověď
beer

V palici to zcela v pořádku mít dotyčný asi nebude ))

Další odpovědi
Awe

Teď nevím jestli to napíšu dobře, ale třeba je bacilofóbní

iceT

Obložené nebo různě rozházené?Jsou lidi,kteří si takto obkládají wc,nejsou-li i jisti čistotou zařízení a jsou zvyklí si sedat.Ono se blbě koná velká,když se ani nečapí ani nesedí,no.Anebo je dotyčný viník jen bordelář a když se mu role odmotáasi se mu nechce ji namotávat zpět:-)

marci1

Několikrát jsem to viděla na WC v nemocnici. Také pro mě nepochopitelné. Kdyby si přece někdo chtěl obložit prkénko toaletním papírem, tak ho potom nerozháže po celém WC ? ☹

led

Ano, je to syndrom medvedíka čistotného. Takýto človek si nedokáže na toalete sadnúť na trón po inom, pripravenému papieru neverí (veď koľko rúk ho chytalo),preto si nosí aj vlastný papier a celý používaný priestor „sterilizuje“ (aspoň si to myslí), práve tým týmto papierom. Spoznáte ho aj tým, že po umýtí rúk použije vlastný uterák.
Doplňuji:
pokračovanie v diskusii…-->

Conchus

nic, nemusíte všechno vědět. Zjistěte si pro začátek kdo vaše WC navštěvuje. Chce to 24hodinový dozor po řadu dní. Pak to rozlousknete.

ahold

Někdo takto lobuje pro konkurenčního výrobce. 🙂

led

marci1, iceT,
snaď si nemyslíte, že medvedík čistotný bude použitý papier chytať vlastnými rukami. Veď už je použitý, teda špinavý…
Z myšlienok bacilofobistu:
Veď niekto je za to zodpovedný a uprace to. Snaď nebudem predsa chytať špinavé do svojich rúk. Ako to, že tu už nie je upratovací servis! To tu bude takto celý deň, ako ukážka, akí su ľudia čuňatá? Fuj!, ako môže za sebou niekto nechať taký bordel! To som ja? To nie je predsa možné, veď mám vlastný papier…