Gami.Pet

Je to nebezpečné?

Je pro těhotnou nebezpečné projít na letišti takovým tím detektorem? Někde na netu bylo, že nějaká myslím herečka tím odmítla projít, protože je těhotná.
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud tam neprocházíš každý den, tak buď bez obav. Dávka je minimální a neškodná. Pokud by jsi tam i tak nechtěla, můžeš požádat o osobní prohlídku.

Další odpovědi
petra15

Tak to ti mohu zarucene doporucit, ze nemusis mit zadne obavy, (letam pomerne casto, odmitam delsi rozhovory s mobilem…dbam na to…), jedna se jen o „detektor kovu“ a ne o rentgen, ten je pak na zavazadla–a to by bylo to „silne kafe“......co mas na mysli. Snad je horsi ultrazvuk u lekare(nez toto), kdyz se necha chvilku na miste–dbej na to pri prohlidce u gynekologa…