terry

Je to na poště opravdu tak tvrdý?

https://www.stre­am.cz/adost/10008878-a-dost-posta-pro-tebe

Nejlepší odpověď
Drap

Obdobným způsobem to na poštách funguje už celou řadu let. A neni to jen u přepážek, ale i u běžných doručovatelů

Další odpovědi
Hans51

19.000 Kč hrubého (tedy bez výkonnostních odměn, které tvoří nenárokovou složku mzdy) není příjem, který by se automaticky rovnal živoření, jak bylo v A dost! několikrát zmíněno. Pokladní v supermarketech neberou zdaleka tolik (přičemž hmotnou odpovědnost mají také), podmínky určitě nebudou růžové, ale nezvou si žádné pořady a nestěžují si. Existuje řada zaměstnání, kde zaměstnanci nemají 19.000 Kč hrubého ani zdaleka, nepracují v teple, pod střechou apod.

UltraFan

Hele, na to video jsem se nekoukl, ale babička na poště dělala a bylo to peklo. Roznášela lidem psaní do schránek a myslím, že dobrých 20 kg tahala … což není prd*l, když to furt musíš vláčet za sebou. 🙂

mosoj

Jan Tuna se probudil ?
Je kapitalismus a téměř všichni jsme ho chtěli a podle reakcí zde, snad stále chtějí.
Podobně se probudil bulvár Blesk, který se podivuje nad tím jaké marže mají
obchodníci ( nejen tito) s energiemi. Co s tím ale chce dělat, to již nenapíše.
Podle zákonů kapitalismu to prý má vyřešit konkurence, ale jak je vidět neřeší, kartel to ošetří.

Kyta

Stream na seznamu:,,podívej se