Pokročilý

Je to možné,že když zapnu 4 externí disky do pc?

Jeden 1,5 TB druhý 500 GB,třetí taky 500 GB a čtvrtý 250 GB,tak mi jde při přehrávání filmů trhaně zvuk?Zkusil jsem jen jeden disk do USB v televizi a zvuk jde normálně,je to možný?Jinak zvuk při přehrávání streamu jde normálně (myslel jsem že je chyba v konektoru třeba)mám připojený sluchátka a i repráky....jinak zvuk šel před tím normálka..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Pokud je máš připojené současně a pokud s nimi pracuješ, tak je docela možné že počítač nestíhá tahat data z disku. USB2 má dost omezenou (pro tyto účely) propustnost a práce na dalších discích velkou část z ní ukrojí.

A nemusíš ani úmyslně s těmi disky pracovat. Záleží na nastavení, ale systém se může (dle nastavení) rozhodnout, že bude ty disky kontrolovat nebo indexovat...

Další odpovědi:

Pokročilý

Ta otázka není moc přímá, ale jestli jí mám chápat tak, že Ti jde špatně přehrávání filmů když máš zapnuté 4 externí HDD. Tak určitě bych je neměl zapojené všechny pokud to není nutné, stačilo by zapojit jen jeden a podle nutnosti je přehazovat, ale nemohu Ti říct, jestli se to seká kvůli ním. Záleží na tvoje operační paměti, tedy výkonu a dalších systémových požadavků.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.