tony2412

Je to možné,že když zapnu 4 externí disky do pc?

Jeden 1,5 TB druhý 500 GB,třetí taky 500 GB a čtvrtý 250 GB,tak mi jde při přehrávání filmů trhaně zvuk?Zkusil jsem jen jeden disk do USB v televizi a zvuk jde normálně,je to možný?Jinak zvuk při přehrávání streamu jde normálně (myslel jsem že je chyba v konektoru třeba)mám připojený sluchátka a i repráky…jinak zvuk šel před tím normálka..

Nejlepší odpověď
Dochy

Pokud je máš připojené současně a pokud s nimi pracuješ, tak je docela možné že počítač nestíhá tahat data z disku. USB2 má dost omezenou (pro tyto účely) propustnost a práce na dalších discích velkou část z ní ukrojí.

A nemusíš ani úmyslně s těmi disky pracovat. Záleží na nastavení, ale systém se může (dle nastavení) rozhodnout, že bude ty disky kontrolovat nebo indexovat…

Další odpovědi
tyrox

Ta otázka není moc přímá, ale jestli jí mám chápat tak, že Ti jde špatně přehrávání filmů když máš zapnuté 4 externí HDD. Tak určitě bych je neměl zapojené všechny pokud to není nutné, stačilo by zapojit jen jeden a podle nutnosti je přehazovat, ale nemohu Ti říct, jestli se to seká kvůli ním. Záleží na tvoje operační paměti, tedy výkonu a dalších systémových požadavků.