Avatar uživatele
tony2412

Je to možné,že když zapnu 4 externí disky do pc?

Jeden 1,5 TB druhý 500 GB,třetí taky 500 GB a čtvrtý 250 GB,tak mi jde při přehrávání filmů trhaně zvuk?Zkusil jsem jen jeden disk do USB v televizi a zvuk jde normálně,je to možný?Jinak zvuk při přehrávání streamu jde normálně (myslel jsem že je chyba v konektoru třeba)mám připojený sluchátka a i repráky…jinak zvuk šel před tím normálka..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3227 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Pokud je máš připojené současně a pokud s nimi pracuješ, tak je docela možné že počítač nestíhá tahat data z disku. USB2 má dost omezenou (pro tyto účely) propustnost a práce na dalších discích velkou část z ní ukrojí.

A nemusíš ani úmyslně s těmi disky pracovat. Záleží na nastavení, ale systém se může (dle nastavení) rozhodnout, že bude ty disky kontrolovat nebo indexovat…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tyrox

Ta otázka není moc přímá, ale jestli jí mám chápat tak, že Ti jde špatně přehrávání filmů když máš zapnuté 4 externí HDD. Tak určitě bych je neměl zapojené všechny pokud to není nutné, stačilo by zapojit jen jeden a podle nutnosti je přehazovat, ale nemohu Ti říct, jestli se to seká kvůli ním. Záleží na tvoje operační paměti, tedy výkonu a dalších systémových požadavků.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek