Miroslavst

Je to možné? Zamyslete se nad tím a odpovězte mi.

Je to možné?
Jak bych se naučil plavat?
Nevlezu do vody, dokud se nenaučím plavat.
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pa­radox

Nejlepší odpověď
rynek878

Všechno je to jenom v hlavě,já sice umím plavat,ale taky si dovedu lehnout na vodu,dát si nohy křížem a ležet,tak dlouho jak budu chtít,nebo číst noviny,ale musíte taky umět u toho dýchat.U moře jsem takto na vlnách usnul,potom mne spláchla jedna pořádná vlna.

Další odpovědi
dudu

Pokud se naučíte jezdit na kole, aniž na ně nasednete, zvládnete též plavání na suchu. Mimochodem, v nedalekém pivovaru u Brna zřídili pivní lázně a proto se táži, nácvik plavební techniky v bazéně piva by pánovi nevyhovoval?

fira

Na suchu se plavat nenaučíš to ti je snad jasné.Já jsem chodil do kursu plavání a taky jsem se to nenaučil.No a pak jsem jednou v zimě spadl do řeky a plavat jsem se naučil.Pamatuji si to jako kdyby to bylo včera.Po břehu chodili lidé já řval pomoc a kdyby jsem se nedoškrábal ke břehu sám tak jse se snad utopil.Nikdo tam pro mě nevlezl protože byla hrozná zima.A dom jsem ještě dostal po čuni že jsem přišel mokrej.Tak jsem se naučil plavat já.
Doplňuji:
A když jsme u těch paradoxů.Blbci můžeš lít chytrost do hlavy trychtýřem a stejně mu to není nic platné.Neber to osobně!

Jahoda

Obávám se, že bez vodičky to nepůjde 😉 😁

led

keď do vody nevlezeš, nenaučíš sa plávať

anonym

ja se to taky ucila az ve… no nedavno,a naucila,uz nemusim mit ani kruh a rukavky,hodne stes­ti

martina1

Mě naučil můj táta než jsem šla do první třídy.Nikdy na to nezapomenu.Hodil mě do rybníka do hloubky,kde jsem nestačila.Asi zvítězil pud sebezáchovy a já se neutopila,pak už sem jen trénovala techniku.Měla jsem tekrát myslím rukávky.Jinak asi vyzkoušet techniku nasucho,pak brouzdaliště a pak zkusit jít dál od břehu s nějakým plavcem.Nic na tom není,jen překonat strach.

FOG

Vladimir Mensik in „Jak se budi princezny“.
V pohadce naucil Jana Hrusinskeho – „prince“ plavat.Zkuste sam.