Avatar uživatele
BEAES

Je to možné?? Na ultrazvuku to vidí a po narození to nepoznali??

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/210850-matka-se-dozvedela-pet-tydnu-po-porodu-ze-jeji-dcera-je-ve-skutecnosti-syn.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym před 4971 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Dnes jsem jela s kámoškou autobusem a toto samé se přihodilo i jí.Doma už má 2 syny a doktor jí řekl u třetího že bude mít holčičku tak si nakoupila vše na holčičku a úplně na tom posledním ultrazvuku jí řekly že to bude zase chlapeček trochu z toho byla smutná že holčičku mít nebude a já jsem jí řekla,že hlavně že to bude zdravé a že budou oba vpořádku řekla mi že mám pravdu.A já jí ještě řekla že když se jí bude stýskat po holčičce at se staví u mě že si může pohrát s mojíma holkama. Nevím proč se to stává taky y mě to zajímalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

bobek ,musí být hrozné když se narodíte a nikdo vás nechce,nebo nemáte ruku,ale nevědět co jste jestli holka nebo kluk to už je skoro nemožné,hlavně at je zdravoučká-ký

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Vždyť je to jedno holka nebo kluk hlavně že to dobře dopadlo a všichni jsou zdrávi. I ten nejlepší tesař si usekne prstík. tím že se narodilo nedonošené nebylo vše ještě jak se patří hotové.Pokud je dítě dobře vyvynuté je to vidět i na ultrazvuku ani tam nedávají 100 procent jistoty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

už jste někdy slyšela o hemafroditech????a to u lidí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ultrazvuk také nevidí vše,stačí" nevhodné" postavení či položení plodu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BEAES

Slyšela, ale tohle je něco jiného.

před 4971 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví