kablik

Je to možné?Expres Moskva -Nice?

ruské dráhy prý otevřely přímou rychlíkovou trasu Moskva-Nice, od kdy mají ruské železnice stejnou rozteč kolejí jako evropské? nebo jsem něco zaspal?
http://www.ra­ilgallery.cz/be­ta/index.php?id=88&n­=rzd-oteviraji-dalkovou-linku-z-moskvy-do-nice---aktualizovano-

Nejlepší odpověď
led

Vlaky sa na hraniciach prezúvajú na inú rozteč.
Ale doporučujem vám teraz necestovať. Pred niekoľkými rokmi som v Kijeve zažila nápis „vlaky od Moskvy meškajú neurčitý čas“. čakali sme len 21 hodín.

Doplňuji:
Kapka máte pravdu, stále sú to 2 hodiny a tak, ako ste opísala

Další odpovědi
kapka

Asi to myslí tak, že vlak jede z Moskvy do Nice přímo bez zastavování, tedy kromě toho nezbytného zastavení, kdy se musí vyměnit podvozky. 🙂 S tím je spojeno samozřejmě určité zdržení. Tak dvě hodiny? Už si to nepamatuji, je to hodně dávno, co jsem to absolvovala. Pamatuji si, že jsme byli uvnitř v depu, vlak byl i s námi cestujícími vyzvednut do výšky a podvozky vyměněny.

Ale jestli byly od té doby nějaké změny typu Miroslavova řešení, tak jsem tu informaci zaspala s Vámi. 😁

anonym

V Rusku je možné všechno!

Miroslavst

Jo hochu, oni mají ty kola na pérkách a jak jedou na jinou rozteč kolejí tak se stáhnou nebo naopak roztáhnou.
Hold nejdeš z dobou.