Avatar uživatele
kablik

Je to možné?Expres Moskva -Nice?

ruské dráhy prý otevřely přímou rychlíkovou trasu Moskva-Nice, od kdy mají ruské železnice stejnou rozteč kolejí jako evropské? nebo jsem něco zaspal?
http://www.ra­ilgallery.cz/be­ta/index.php?id=88&n­=rzd-oteviraji-dalkovou-linku-z-moskvy-do-nice---aktualizovano-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, kapka před 4883 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Vlaky sa na hraniciach prezúvajú na inú rozteč.
Ale doporučujem vám teraz necestovať. Pred niekoľkými rokmi som v Kijeve zažila nápis „vlaky od Moskvy meškajú neurčitý čas“. čakali sme len 21 hodín.

Doplňuji:
Kapka máte pravdu, stále sú to 2 hodiny a tak, ako ste opísala

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Asi to myslí tak, že vlak jede z Moskvy do Nice přímo bez zastavování, tedy kromě toho nezbytného zastavení, kdy se musí vyměnit podvozky. 🙂 S tím je spojeno samozřejmě určité zdržení. Tak dvě hodiny? Už si to nepamatuji, je to hodně dávno, co jsem to absolvovala. Pamatuji si, že jsme byli uvnitř v depu, vlak byl i s námi cestujícími vyzvednut do výšky a podvozky vyměněny.

Ale jestli byly od té doby nějaké změny typu Miroslavova řešení, tak jsem tu informaci zaspala s Vámi. 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

V Rusku je možné všechno!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Jo hochu, oni mají ty kola na pérkách a jak jedou na jinou rozteč kolejí tak se stáhnou nebo naopak roztáhnou.
Hold nejdeš z dobou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek