Miroslavst

Je to možné?

Zamyslete se nad tím a odpovězte mi (mně).
Nikdo tam nechodí, protože je tam vždycky narváno.
Doplňuji:
Paradox-viz wikipedie

Nejlepší odpověď
anonym

asi mi-me-mne stojis na vedeni

Další odpovědi
quentos

jo, tak kdysi jsem za mnohá léta houbařské praxe přišel na něco podobného:

V neděli nikdo nechodí na houby, protože v neděli chodí na houby každej, a tak je to všechno vysbíraný předem.

ten který je

Máte asi na mysli že nikdo z Vašich známých tam nechodí,protože je tam vždycky narváno.

BEAES

Blbost!!!

PostApMan

Omlouvám se, že odpovídám otázkou ,ale asi mi něco uniklo, protože Vám nerozumím, to je jako hádanka, která zní : „Nikdo tam nechodí, protože je tam vždy narváno.“ ?

Marvan

Ano samozřejmě. Jedná se o místo v prostoročasu, které se nachází ve stavu superpozice, přečtěte si o tomto jevu v teorii Schrödingerovy koč­ky

Zdroj: 🙂

ibišek

Jo je to možné, i když, vždycky narváno…

BIGFOOT

Uff! Taky bych tam nešel!
Tak mne to vzalo, že jsem se zapomněl podepsat. Tak teda BIGFOOT

straširybka

ano, když jdu k doktorovi nebo na úřad, vždycky se snažím přemýšlet za ostatní. k doktorovi nejdou ráno, protože je tam narváno nebo těsně před koncem prac. doby nejdou na úřad, protože tam na poslední chvíli poletí každý. v tuhle dobu tam jdu já s tím, že tam nikdo nejde, že bude narváno a většinou je tam nejmíň lidí 😁