mosoj

Je to možné ?

Je možné že by Lada napsal Kocoura Mikeše někdy kolem roku 1938 a Romové ho dočetli až v roce 2010 ?
Doplňuji:
To mně hlava nebere. Pak je tedy možné, že až se naučí děti Vietnamců česky psát a číst
bude po rákosníčkovi ?

Nejlepší odpověď
anonym

Oblibene rceni politiku:Bez komentare!Dokonce ho chteli zakazat uplne,byl pry rasistou,jen proto,ze si dovolil napsat,ze Mikesovi ublizil cikan!Je to tedy mozne!

Další odpovědi
Pirate_of_D1

Pan Lada byl totiž génius a psal to takovým způsobem aby jim to tak dlouho trvalo:-)

vagra

Je to možné,asi čtou pomaleji-dokonce je možné,že Mikeše budeme muset přebarvit.
Navrhuji,abychom barvu vybírali pečlivě,abychom zase nenarazili na nějakou menšinu.

nabubindes

nechci podceňovat, ale spíš je možné, že cigáni vůbec nevědí kdo to Josef Lada byl a Mikeš je pro ně jenom jméno. najde se však spousta našeptávačů… jako všade?!

Fallen Angel

četla jsem o tom, že se cikáni proti tomu bouří. A víte co? Potrefená husa nejvíc kejhá. Ať si taky cikáni přečtou ústavu naší republiky z toho roku – takový zákony na ně, on by jim spadnul hřebínek.

aramah

Je to vtip. Ale už starý.

Michal

Hloupá otázka a ani není vtipná jak sem někde četl.

mosoj

aramah : Je to realita která se pravda řešila je to již několik měsíců, ale vtip to není.