Je to možné?

Dobrý den. je možné, aby žena při porodu menstruovala? díky. hezký den

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud menstruuje, tak to asi možné je. Ale spíš to bude nějaké krvácení. Pokud tomu tak je, není na škodu kontaktovat lékaře.

Další odpovědi
anetadela1

A jak jste to prosím vás poznal/a? Podle mě nemůže. A jestli krvácí při porodu, tak je něco špatně (jestli to je ještě před východem miminka) a jinak je to normální, že vyteče trochu krve.

Nuk nuk

PŘI PORODU? To je opravdu nemožné.Během těhotenství nedozrávají žádná nová vajíčka, tudíž nemůže dojít ani k mestruaci. Při porodu žena pochopitelně krvácí, ale to je krvácení úplně jiného druhu -z potrhaných vlázečnic a tkání v rodidlech a v děloze apod. Může cítit bolesti podobné menstruačním a zaručeně je bude cítit i krátce po porodu. Krvácení, které probíhá PO PORODU vypadá podobně jako menstruační, ale jsou to tkzv. očistky.
První menstruace se dostaví NEJDŘÍVE po skončení šestinedělí (může na něj navázat).