vevinka007

Je to možné..?

Je možné když mamka má každý den sex a má 45 let, že bude těhotná a když má podvázané vaječníky?
A stloustla.. přitom byla anorektička.. Jen se ptám :) Děkuji
Doplňuji:
IceT: Jo mluvila jsem s ní a prý není ..:D
PaNdA^: Jo fakt „přeju“ -,– Když skoro nikdo normál neodpoví tak co ;)

Odpovědi
iceT

Pokud má podvázané vaječníky,tak dost dobře nelze otěhotnět,říká se tomu sterilizace.A pokud ano,tak snad jen zcela vyjímečně.

Tento zákrok není spojen s odnětím žádného orgánu, nezpůsobí menopauzu. Vaječníky ženy dále produkují ženské hormony, žena i nadále normálně menstruuje, nic se nemění ani na možnosti ženy mít sex. Nedochází ani k žádným „vedlejším účinkům“: nemění se váha ženy, nedochází ke změnám na prsou, pleti atd. Jedinou změnou je, že žena nemůže otěhotnět.
http://www.gyn­web.cz/antikon­cepce/zenska-sterilizace
A nezávid' mamce každodenní sex,prostě je v pohodě a má na sex chuť,tak co.Přibrat na váze mohla z mnoha jiných důvodů,především proto,že už není anorektička.A pokud se bojíš jejího potencionálního těhotenství,měla by si promluvit s ní.
Doplňuji:
tak vidíš,není těhotná,ono přibírání na váze může být i z jiných důvodů-žádné starosti,jen radosti,pohoda,věk má v tomto taky svou určitou roli,změna životního stylu.....

PaNdA^

Hele..Už je to trapné..Když se ti kouknu na „profil“ tak samé otázky.. Typu : „Rakovina prsou“,„je těhotná“..Ty teda mamince přeješ věcí.. :)…Už bych tě prosil..Nepiš pořád stejné otázky ;)