iceT

Je to možné?

na svoje seznamy filmů používám open office a potřebovala jsem to seřadit,tak jsem chytla celou stránku a nechala ji zmodrat a pak jsem klikla na seřadit podle abecedy.Problém je v tom,že se mi v několika sloupcích udělaly mezery jako by v řádcích něco chybělo a já nemůžu přijít na to,jestli se opravdu něco ztratilo z toho seznamu nebo ne,protože filmy seřazené v boxech mám podle jiného kritéria než jak je mám napsané.
Tak se ptám,jestli se to může jen tak ztratit?Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
arygnoc

skúste dokument uložiť pod iným názvom (po zoradení) a potom použiť Ctrl+Z (zpět) a dokumenty porovnajte (čo zmizlo).
Možno by stálo za úvahu začať používať na zoznam filmo (kníh, receptov, čohokoľvek) iný program (neviem čo z OO používate, dúfam že tabuľky [v office Excel]).

Další odpovědi
postcd

Spíše se nic neztratilo. Pokud můžete tak si dejte krok zpět. A nebo si situaci znovu na zkoušku zopakujte.