mosoj

Je to možné?

Je možné, že inteligentní a vzdělaná mladá žena na sobě nepozná těhotenství až do dne porodu?
Navíc ani praktický lékař den před porodem to nepoznal ani pohmatem a pacientce dal čípky, že prý má zácpu !!
Jako muž to nechápu,ale co na to ženy.

Nejlepší odpověď
tom004

Kamarádka tvrdí,že se to stává,a prý to není nic neobvyklého.Je lékařka.Ale,já to vysvětlovat nemůžu.Asi by to byl pěkný motanec.Takže jí věřím.

Další odpovědi
kropitko

Vzdělaná a inteligentní to pozná,,,tahle toho asi v hlavě moc neměla.
K praktickému lékaři se odmítám vyjadřovat,,ten asi neměl ani tu hlavu,,,,,

pokazdejinak

může se to stát, ale většinou spíš u těch méně vzdělaných… pokud je při těle, tak se může narůstající bříško ztratit a vynechání menstruace není tak spolehlivý ukazatel
třeba moje kamarádka je hubená a věděla, že je v tom, ale pravidelné krvácení (i když slabší) měla ještě ve 4. měsíci – podle doktora se to občas stává

Housenka1973

Jako žena, která si těhotenství prožila, to taky nechápu. Hlavně v závěru těhotenství – nebylo minuty, kdybych si to neuvědomovala! Oteklé nohy, pálící žáha, sezení s nohama od sebe (jako chlap…) a ty neustálé návštěvy toalety na malou… A navíc, ten človíček uvnitř byl gymnasta, artista!!! Myslíte si vážně, že si to ženská neuvědomí??????

gnosis

podle me neni. neverim :)