robosobo

je to možné???

je tto možné aby google chrome usekával soubory?např. se mi místo 1.65gb stáhne jen 1gb velký rozdíl co?
Doplňuji:
aha já to stahuji na ulozto a zdartma a vždy mi to napíše 'neočekávaný konec archivu'protože soubor který chci stáhnout mají jen v .zip

Nejlepší odpověď
anonym

na stahování takto velkých souborů NEpouzivejte internetovy prohlizec ale specialni DOWNLOAD MANAGER … nejlépe asi http://www.fre­edownloadmana­ger.org/

download manager totiž umí 1/ po jakémkoliv přerušení navázat stahování přesně tam kde skončilo 2/ urychlit stahování tím že stahuje několik dílčích částí souboru najednou z v samostatných vláknech (nebo dokonce i z více zdrojů)

Jak to potom fuguje ? používáte dál chrome ale kdykoliv stahujete větší soubor, tuto úlohu na sebe převezme automaticky download manager.

////

pro firefox je idealnim download managerem tento http://www.dow­nthemall.net/

Další odpovědi
chudst

Ne, ajtak nema pravdu; chrome opravdu „usekava“ soubory a ma s tim problem. (Nevim, jak soucasna verze, ale minula verze s tim mela problem podstatny.) Vetsi soubory stahujte proste z jineho prohlizece. (Ja kvuli tomu Chrome odvrhnul a pouzivam zase zpetne Mozillu.)

anonym

to google chrome neseká, to se ti akorát na malou chvilinku vypnul net, hned naskočil, ale ty sis teho vůbec nemohl(a) všimnout. dělají to všechny prohlížeče.
může být také chyba v souboru. stává se mi to u uložto, když tam nemám účet, protože stahování „zadarmo“ má hlavně tuto nevýhodu