Bronzový

Je to možné?

Prý si povinně budeme spořit na důchod, pak si to nebudeme moci vybrat najednou a když náhodou zemřeme, tak ty peníze propadnou pojišťovně (státu). To už opravdu ale opravdu začíná něčím smrdět. JÁ SE CHCI ODHLÁSIT Z DŮCHODOVÉHO POJIŠTĚNÍ. VÍ NĚKDO KDE???
Doplňuji:
OMLOUVÁM SE, ALE JAK JSEM BYL (A JEŠTĚ JSEM ) ROZLÍCENEJ, TAK JSEM TO VYPÁLIL

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Bohužel to nejde odhlásit se.
A mimochodem tady někdo objevil ameriku. tuto otázku pokládala již ráno Rehu.

Další odpovědi:

ano je to pravda,tomu se říká důchodová reforma naši politici to dobře vymysleli,vzhledem k tomu že do důchodu půjdete až skoro v sedmdesáti,je velká pravděpodobnost že se důchodů hodně lidí nedožije,a pokud ano svých těžce našetřených peněz si dlouho neužije,nebot co našetřil se rozpočítá na dalších dvacet třicet let,tak aspon zbude do státní kasičky a hlavně politikům na platy víc peněz,no a my jako poslušné ovečky budeme šetřit jak se dá

Zlatý

Oni už toho tolik iriji nakecali že už se tu nedivím ničemu . Svou odpověd kopírovat nebudu ale podívej se na otázky od Rehu tá už tuto otázku zde jednou položila a já jí na ní odpověděla

Zlatý

Zatím klid. To jsou zatím jen pracovní návrhy. Prezident zatím nic nepodepsal.

Povinné je pouze zdravotní pojištění (to za Vás platí stát, když jste evidován na úřadu práce). Platit si sociální pojištění není povinné, proto se doba evidence na úřadu práce nezapočítává do důchodu.

Zlatý

To je mazané. Ty se sice domníváš, že zemřeme náhodou, ve skutečnosti je to naše
(i jejich) jediná jistota. Prostě TUTOVKA.

Zlatý

To neprojde. Poslanci přeci své dědice neošidí. Ale zase když si dokázali zdanit náhrady!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.