Avatar uživatele
irij

Je to možné?

Prý si povinně budeme spořit na důchod, pak si to nebudeme moci vybrat najednou a když náhodou zemřeme, tak ty peníze propadnou pojišťovně (státu). To už opravdu ale opravdu začíná něčím smrdět. JÁ SE CHCI ODHLÁSIT Z DŮCHODOVÉHO POJIŠTĚNÍ. VÍ NĚKDO KDE???
Doplňuji:
OMLOUVÁM SE, ALE JAK JSEM BYL (A JEŠTĚ JSEM ) ROZLÍCENEJ, TAK JSEM TO VYPÁLIL

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: irij

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, BEAES, anonym před 4815 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Bohužel to nejde odhlásit se.
A mimochodem tady někdo objevil ameriku. tuto otázku pokládala již ráno Rehu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ano je to pravda,tomu se říká důchodová reforma naši politici to dobře vymysleli,vzhledem k tomu že do důchodu půjdete až skoro v sedmdesáti,je velká pravděpodobnost že se důchodů hodně lidí nedožije,a pokud ano svých těžce našetřených peněz si dlouho neužije,nebot co našetřil se rozpočítá na dalších dvacet třicet let,tak aspon zbude do státní kasičky a hlavně politikům na platy víc peněz,no a my jako poslušné ovečky budeme šetřit jak se dá

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Oni už toho tolik iriji nakecali že už se tu nedivím ničemu . Svou odpověd kopírovat nebudu ale podívej se na otázky od Rehu tá už tuto otázku zde jednou položila a já jí na ní odpověděla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Zatím klid. To jsou zatím jen pracovní návrhy. Prezident zatím nic nepodepsal.

Povinné je pouze zdravotní pojištění (to za Vás platí stát, když jste evidován na úřadu práce). Platit si sociální pojištění není povinné, proto se doba evidence na úřadu práce nezapočítává do důchodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

To je mazané. Ty se sice domníváš, že zemřeme náhodou, ve skutečnosti je to naše
(i jejich) jediná jistota. Prostě TUTOVKA.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

To neprojde. Poslanci přeci své dědice neošidí. Ale zase když si dokázali zdanit náhrady!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek