kolami00

Je to možné ???

Přítel je ve výkonu trestu.Nyní dostal dopis,předvolání k soudu ohledně pomínky, kterou porušil a nyní si odpykává trest za jiný trestný čin.Podmínka, kteru dostal byla dnem 1.1.2010 zrušena (krádež v recidivě) a změněna na přestupek. Je tedy možné, aby soud příteli tu neplatnou podmínku proměnil??Zdá se mi to jako naprostá blbost – proměnit v trest podmínku, která už neexistuje!!

Nejlepší odpověď
roxy52

Tak tedy přítel krade a pak se diví trestu......?? Dřív se za krádež usekla ruka.Někdy i obě.Asi to byla právě obrana proti recidivě.