je to možné?

je možné aby má patnáctiletá dcera ,která se teprve nedávno naučila bruslit začala s krasobrusle­ním?nebo už je hodně pozdě?

Nejlepší odpověď
panenka

nikdy není pozdě i v takovém věku se dá bruslit.

Další odpovědi
Nuk nuk

Pozdě není v podstatě nikdy. Pravděpodobně se z ní sice už nestane světová šamiónka, ale pokud se jí ten sport prostě líbí, jen jí v tom povzbuďte.

Thorax

Sport je v tréninku, ale musí tomu hodně obětovat, pokud chce být dobrá.

kenyrts

podle toho,kdy začali světové hvězdy v krasobruslení s bruslením(tak kolem 3–4.let),nepřed­pokládám,že z ní bude mistryně,ale určitou kvalitu její bruslení může mít,to určitě,hodně záleží na talentu a hlavně na chtění a píli.

Vikičistič

Je rozhodně pozdě,ale bruslit může samozřejmě pro svoji potěchu.

LuciJe

Je to možné, dělají se i kurzy krasobruslení pro dospělé.

kekitka

pozdě neni nikdy

HANKAso

Dá se říct že možné je skoro vše,proto myslím že když se bude zabývat bluslením delší dobu třeba si najde i nějaký kurz tak je i možné že to dotáhne daleko.Třeba ne na uplný vrchol,ale daleko.Proto ji držim palce.