svejk007

Je to MAGOR !!!!

http://aukro.cz/fc-viktoria-plzen-fc-barcelona-plzen-listky-i1794890248.html
Doplňuji:
Cena na webu FC Barcelona na s Plzní kolem 1800kč nejlevnější autobus kolem 3000.-kč. to když pojedu do Barcelony tak ještě ušetřím

Nejlepší odpověď
arygnoc

asi ne.
cena je vcelku reálná.

Další odpovědi
anonym

Fuj,to by bylo řízků.Jestli to ještě budou dávat v Tv,tak to potom,jako baba,asi nepochopím.

anonym

Tak to jsou magori moji oba synove a jeste ke vsemu tam chteji letet !! Mam vam pak napsat , kolik daji za letenku ?? 🙂
P.S. Rikaji ale take , ze je to drahe …
🙂 -iv-
P.S. II. A take me napadlo : Neprodavate ty listky vy ? 🙂 -iv-

barnajka

Jestli má být magor kvůli té sumě, co za lístky chce…ne, nemyslím, že je magor…spíš jen vyčuránek a dobrý obchodník, který zkrátka ucítil příležitost. Magoři jsou spíš ti, co mu za to ty peníze budou ochotni dát. A nepochybuju, že se tací najdou :)

Ale i tak souhlasím, že pan prodejce magor asi vážně bude – jestli věří, že mu někdo dá 6000 Kč za něco, co on ještě ani nemá a teprve to hodlá objednávat (a s nejistým výsledkem)…magor být musí. Je přece jasný, že do tak pochybnýho obchodu mu nikdo nepůjde – a tím spíš vzhledem k negativním hodnocením, co tam pan prodejce má…