arygnoc

je to klaus, není to klaus?

http://foto-heureka.tym.sk/je-to-klaus-neni-to-klaus.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

Lidé si občas bývají až přehnaně podobní svým vzhledem.

Další odpovědi
briketka10

a já si zrovna myslím, že je to on, na státní návštěvy jezdí, tak proč by ho nemohli navlíknout do téhle uniformy nebo ne ??

marek.29

matou tam ty přivřený očka 🙂 ale co my víme jakej má vedlejšák :D

samicek333

Nemyslím si, že by to byl on, ale je mu opravdu podobný.
Ani propisky tam nejsou, tak asi ne :D

anonym

Není to Klaus. Ten už má touto dobou určitě starosti, jaké „dárečky“ nám nachystat na vánoce.
No a potom je zde otázka prestiže. Nějaký monarcha přece našemu světově vyhlášenému sběrateli nesahá ani po kotníky.

suaeda

To nebude on. Pravděpodobně by dal přednost livreji s vyšší hodností, možná tou nejvyšší.