Illines

Je to jenom domenka nebo fakt?

Casto jsem cetla o Antadlide,mnoho vedcu i spisovatelu si vede svou.Verite ,ze opravdu byla?Nebo je to mytus?Diky Jedni to tvrdi,druzi popiraji- jak se v yznat?
Doplňuji:
Opravuji-Atlantida a domnenka.Pardon

Nejlepší odpověď
anonym

Jsi sice ještě zelený nováček, ale na toto téma už tady bylo několik stránek otázek. viz v odkazu níže, zkus vyhledávací lištu v záhlaví této stránky, nalezneš tam spoustu zajímavého.
Doplňuji:
Vynechávat diakritiku se dá ještě přežít, vynechávání hlásek už hůře – viz „domněnka“, protože se domníváme a ne domíváme.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=atlantida&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
eLx

podle mě je to jen fiktivní země z Platónovejch dialogů..

Drap

Myslím že ano. Na každém šprohu, pravdy trochu. Nemůžeme všechno přesně vědět. Je dobře, že nám některá tajemství zůstávají.

SonsyMite

Před 12 000 lety potopený kontinent, stejně jako Lemurie (Mu).