Co se děje s lidmi po stránce spolehlivosti, angažovanosti, pracovitosti, pomoci ostatním atd.? Je to jen můj pocit?

Co se děje s lidmi po stránce spolehlivosti, angažovanosti, pracovitosti, pomoci ostatním atd.?
Když si domluvím deset schůzek s různými lidmi, tak jich pět přijde pozdě, čtyři vůbec. Nabízím práci brigádně, a když se přihlásí, tak nepřijdou na pohovor, když si domluvím schůzku kvůli pronájmu, tak už se nikdy neozvou. V zaměstnání vidím, jak firma nemůže obsadit pracovní pozice, jelikož se nikdo nehlásí, a prý že není práce. Nikdy jsem se s tím nesetkal. Že by to bylo moderní pojetí doby?

Odpovědi
anonym

Mám za to, že lidé už byli v minulosti dost oklamání. Někdo se zajímal o zaměstnání, bylo mu řečeno: my se ozveme, ale samozřejmě se neozvali. Někdo hledal podnájem a bylo to samé. Lidi už tolik nevěří.