Je to i váš sen ?

http://img.na­dapenny.com/t20/113­00/nadap115317965­660230.jpg

Nejlepší odpověď
dědapetr

To je a ne a ne se splnit.

Další odpovědi
casey

A kdyz uz si ho za velky penize splnim, dlouho nevydrzi

dudu

Snít jsem přestal, ale vzpomínám si, že těsně po roce 1980 jsem takto plnil nádrž naší nové Škody za tehdejších 500 Kčs.

Jikra

Sny si má člověk splnit.Já si ho splnil 17.10. když jsem dostal důchod.Za pouhejch 1200,– se felda jen olízla.A já taky.

Drap

Dvakrát týdně si musím plnit takovýtzo sen – bohužel.

aramah

Mám ráda plnou bála bych se vyjet.Tankuji nejdéle když mám půlku.