Toruk

Je to hrozba: „Komunisté přestávají vymírat. Do strany vstupují tisíce mladých lidí“ ?

Jsou komunisti nebezpeční, jako v minulém století, nebo už ne?

http://zpravy­.idnes.cz/komu­niste-prestavaji-vymirat-do-strany-vstupuji-tisice-mladych-lidi-1kp-/domaci.asp?c=A100813_­210157_domaci_a­br

Nejlepší odpověď
annas

Ano já se domnívám,že jistá hrozba to je. Je neštěstí,že máme takové lidi i ve vládě. Jak jsem tu nedávno psala „Komunismus je vzpoura méněcenných.“ A jak je známo,pokud se někdo cítí být méněcenný dokáže být také dost zlý.

:Otázkou ale ¨zůstává,kde se ti méněcenní stále berou?I?I Co děláme špatně,že vychováváme takové jedince?I?I

Další odpovědi
led

Ano, súhlasím, je to hrozba. Ale pre koho?

dudu

Ano, hrozba to je a na vinně jsou porevoluční politici, protože neprosadili aby komunismus byl prohlášen za zločinný a strana zakázána. Mladší generace jsou ošáleny stejně, jako kdysi jejich dědové a otcové. Je to větší nebezpečí, než třeba dýmějový mor.

Vicki

Hrozba to je.Myslím že je to tím,že mají komunisty v rodině,pak taky naivitou a nevědomostí.Jedině je poslat na ,,zkušenou,,do Severní Koree.

ten který je

Rád bych odpověděl ale neodpovím,nebot bych nechtěl některým uživatelúm komunistického smýšlení způsobit nevolnost,popřípadě infarkt.;-)

anonym

http://www.ko­mik.cz/videa/1112-husak-vypravi-vtip/