quentos

Je to hodně nápadné?

V rámci anglické konverzace se dozvím od své studentky, že miluje pizzu, a jelikož máme toto společné, navrhnu, co takhle příští hodina v pizzerii :{))> je to hodně nápadný? :{)>
(Mám prej tu blbou vlastnost, že když mi baba učaruje, je to na mně vidět hned. Coby učitel bych to měl držet na uzdě. Jenže poručte si tomu :{))>
Doplňuji:
Deli: v tomto případě jde o individuální výuku ;{)>

Nejlepší odpověď
led

Možno som príliš konzervatívna, ale:" Co je v domě, není pro mě" táto stará múdrosť má svoj význam. V rámci profesie by som bola opatrná, vzťah učiteľ-žiačka je veľmi chúlostivý.
Ak veľmi chcete udržiavať váš vzťah, jeden z vás by mal byť v inej triede.

Další odpovědi
anonym

Souhlasím s led, v níž se nezapře osobní zkušenost bývalé středoškolské učitelky.
Zní to lákavě, ale kvůli chvilkovému a pomíjivému zalíbení bych asi kariéru neriskoval. A je.li láska hluboká a opětovaná? Pak stačí počkat na absolvování a obratem požádat o ruku.
Profesionální zodpovědnost by vždy měla mít přednost před zrádnými pudy a emocemi.
P.S. Kromě toho Trutnov není tak velký a obratem by se to profláklo
a rozkřiklo. Přece nechceš, aby na tebe všichni místní rodiče koukali s odsouzením a strachem o své ratolesti. U dívčího publika je výhodnější zachovat si autoritu šancemi pro všechny, vezmi si příklad z Karla Gota, jak dokázal po 40 let obratně lavírovat.

anonym

Take se rika : Kdo driv prijde, ten driv mele !
Nepremyslejte o tom tolik. Bud to vyjde, nebo ne. !
Ja vam preji at to vyjde a dobrou chut a pak napiste .. 🙂 -iv-

baghira

Osvěžit výuku tím, že příští hodina bude v neobvyklém prostředí, je výborný nápad. Snad se kromě pizzy a lehkého italského vína dostane i na tu angličtinu.

Deli

Jde o to, zda navrhneš příští hodinu v pizzerii celé třídě, nebo jen jí.
První návrh by pravděpodobně zkončil zasmáním se všech a poznámkou :To by bylo super… Druhý návrh je docela jasná pozvánka na rande (což komplikuje vztah učitel – studentka). Pak už je na ní, zda odpoví něco ve stylu: Tam bychom se toho moc nenaučili, pane učiteli… (zjevně to hraje do autu) nebo: Dobře, takže v které pizzerii? (asi tu také je zájem)

Pokud ale učíš angličtinu někde na SŠ, nedělala bych to. Pokud vedeš odpolední kurz, stojí to za zkoušku.
Hodně štěstí.
Doplňuji:
quentos, tím spíš Ti to nahrává to zkusit. Dál už uvidíš podle její reakce…

arygnoc

heh, nejste sám, na kom je vidět, že vám někdo učaruje!

je to nápadné (od slova nápad, i okaté).
No a co?

eLx

Ženský maj na tohle instinkt. To znamená, že to, že se jí líbíš podle mě už dávno ví. Otázka je, jak na to reaguje. Jakou má řeč těla? Jak volí slova? Směje se často? Jaký má zorničky? Hraje si s vlasama? A tak dále. Podle toho bych postupoval dál…

Lyn

Hned příští bych to neděla, snad tu další.

anci

Souhlasim , aby se nevyděsila.

anonym

Q , jste dospely chlap.. nejste doufam ucitelem na zakladce , tak hrrr do toho ! Drzim vam palce . ! Kdo se boji , nesmi do lesa ( to rika ta prava , ja se porad neceho bojim ) 🙂 … , ale dokazi ostatni do toho lesa dostrkat ! 🙂
Napiste mi to pak , prosim. 🙂 Fandim vsem mladym s laskou … ja lasky svych synu prozivam vice , nez ty sve. ! 🙂 -iv-

quentos

nn, učím na jazykovce :{)> tož díky. Hrr asi ne, to se už několikrát vymstilo, ale pokusím se :{)>

anonym

Jezisimaria ! To je tady jako detektivka …
🙂