lenisek01234

Je to hodně málo být v dospělosti vysoká 160 cm?

Odpovědi
anonym

ne, exmanželka měří 165

Danča84

Nezáleží na výšce, ale na typu postavy, když už chceš řešit proporce. A myslím, že hlavně záleží na Tvém vystupování, chování, povaze. Sama mám 158 a necítím se být malá (kromě situací, kdy někam nedosáhnu…:-D). Máme v práci kolegyni, a ta má dokonce jen 150, a je to v pohodě holka. Netrap se, jsou důležitější věci, než pár cm výšky. A vem si, my máme výhodu: můžeme nosit podpatky aniž bychom přitom vypadaly jak žirafy, a navíc myslím že muži mají radši menší ženy – vedle dámy o hlavu vyšší se mnozí necítí dobře:-)))

NatálkaR

Říká se co je malý, to je pěkný 🙂, chlapům se většinou líbí menší holky 🙂. Takže 160 cm je úplně v pořádku.

david22

Není to vyloženě málo, ale spíše podprůměr.