free-v

Je to grafickou kartou ??

Dobrý den mám problém, sestavil jsem si nový PC s 1GB grafikou DDR5 a po spuštění novějších her se po chvilce hraní zasekne obraz, zmizí a objěví se svislé čáry přes monitor a zasekne se i zvuk a je nutný restart !! Je to grafikou ? Děkuji za Vaše názory
Doplňuji:
Zde ještě uvádím ostatní komponenty :

  • HDD – Seagate Barracuda 7200.12, 3,5" SATA II, 16MB – 500GB
  • grafiku – ATI Sapphire HD5770 1GB DDR5, PCI-E
  • procesor – CPU AMD PHENOM II X4 945 BOX (95W), AM3+
  • základní desku – MB Asus M4A79XTD EVO – AMD 790X, DDR3, s.AM3 ATX
  • Zdroj – LC POWER LC6600-v2.2 600W/120m­m/Black Giant Silent
  • RAM – DE555g 4GB (KIT 2×2GB) DDR3

1600MHz CL9–9–9–27 KINGSTON HyperX Black Edition BOX.

Nejlepší odpověď
anonym

to,že vám zamrzne PC při hrani her ještě neznamená,že je to grafikou,záleží také jak máte velkou ramku(paměť)a co vše zvládne váš procesor,také není zanedbatelná základní deska a hodně lidí často podceňuje kvalitní zdroj.