Lenča59

Je to Google+?

Dobrý den , toto je ten Google+? https://plus.go­ogle.com/u/0/113­607147613388213185/pos­ts (je to nějaký náhodný účet) Když jsi v registraci odškrtnete že nechcete využívat služby Google+ nebo co, tak nebudete mí tenhle profil? Děkuju :3

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Jo je. Ale nicemu to nevadi a daji se tam najit zajimave veci. Ja uz tam posbiral docela zajimave kruhy s fotografama a vtipama, je to sviznejsi jak facebook. Jen se tam potkas spis s lidma co neznas nez co znas, takze kolikrat spousta zajimavosti atp.